Caramella French dětská komoda bílá

Kód: KSZFRN
23 114 Kč 19 262 Kč bez DPH
Dodání 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
19.4.2023
Možnosti doručení

Krásná a prostorná dětská komoda se zásuvkami v bílé barvě, která obohatí nejen dětský pokoj, ale i ložnici nebo šatnu. Krásné zakončená kulatými knoflíky a elegantně zdobeným podstavcem, které jsou charakteristickými rysy naší francouzské kolekce nábytku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásná a prostorná dětská komoda v bílé barvě, která obohatí nejen dětský pokoj, ale i ložnici nebo šatnu. Krásné zakončená kulatými knoflíky a elegantně zdobeným podstavcem, které jsou charakteristickými rysy naší francouzské kolekce nábytku.

Nábytek balený v plochých baleních, vlastní montáž.

Kolekce
French line

Rozměr
šířka 110 cm
výška 90 cm
hloubka 58 cm
Výška zásuvky 22 cm

Materiál 
lakovaný pololesk MDF

Zásuvky
samozavírací mechanismus

Bezpečnost
Nábytek Caramella splňuje nejvyšší standardy kvality a bezpečnostní normy EN 1727: 1998. Materiály používané při výrobě, jako jsou MDF, HDF nebo laminované dřevotřískové desky, mají bezpečnostní certifikáty a splňují hygienické požadavky třídy E1. Laky používané při výrobě jsou pro dítě bezpečné. Mají hygienická osvědčení Národního hygienického ústavu. Splňují požadavky evropské normy EN 71-3: 1994 týkající se obsahu škodlivých látek a těžkých kovů. Všechny zásuvky a dveře jsou vybaveny samozavíracím mechanismem. Postele splňují bezpečnostní požadavky evropských norem EN 716-1: 1995 a EN 716-2: 1995. Komody splňují požadavky evropské normy EN 12221-1: 1995, EN 12221-2: 1995.

Caramella výrobky jsou určeny nejen rodičům, kteří navrhují interiér pro své dítě, ale všem lidem, kteří hledají vysoce kvalitní výrobky. Najdete zde nábytek a doplňky pro děti, který je užitečný a funkční po mnoho let. Navíc nabízejí mnoho krásných a elegantních předmětů, které můžete věnovat blízkým přátelům jako dárek k narozeninám nebo k Vianociam. Najvyššia kvalita, originální vzory, speciální péče o detaily a ruční výroba jsou hlavními rysy každého produktu Caramella.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komody do dětského pokoje
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg
Barva: Bílá
Materiál: MDF lakovaný polomat
Kolekce: French line
Vnější rozměr: 110 x 58 x 90H cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Caramella byla založena v roce 2010. Jsou výrobcům nábytku a doplňků určených pro dětské a starší dětské interiéry. Všechny produkty společnosti Caramella vyrábějí oni sami - od nápadu, přes design, až po výrobu.
Jejich výrobky jsou určeny nejen rodičům, kteří navrhují interiér pro své dítě, ale všem lidem, kteří hledají vysoce kvalitní výrobky. Najdete zde nábytek a doplňky pro děti, který je užitečný a funkční po mnoho let. Navíc nabízejí mnoho krásných a elegantních předmětů, které můžete věnovat blízkým přátelům jako dárek k narozeninám nebo k Vánocům.
Nejvyšší kvalita, originální vzory, speciální péče o detaily a ruční výroba jsou hlavními rysy každého produktu Caramella.