Medela

Už od roku 1961 zpříjemňuje švýcarská značka Medela ženám období mateřství. Klade velký důraz na zdravotnický výzkum, na jehož základě vyvíjí a zavádí na trh vlastní produkty. Do svých řad přijímá pouze kvalifikovaných pracovníků, kteří neustále procházejí dalším vzděláváním. Dbá na kompletní servis a exluzivně péči o zákazníky. Medela je světovým výrobcem odsávacích systémů. Postupem času se společnost vypracovala na globálního výrobce technologicky vyspělých produktů a svou působnost na světovém trhu posílila zakládáním vlastních dceřiných společností. V současnosti má Medela již 18 poboček v Evropě, Severní Americe a Asii. Své produkty distribuuje ve více než 100 zemích. Klíčovým aspektem světového úspěchu společnosti Medela je zaměření se na výzkum, kvalitu a jedinečnost odsávacích systémů. V rámci výzkumu spolupracuje s globálními klíčovými představiteli a vědci, univerzitami, nemocnicemi a zdravotnickými pracovníky po celém světě.

Jedinečné inovační produkty Medela:

Symphony
Elektrická odsávačka mateřského mléka s 2-fázovým systémem odsávání věrně napodobuňujúcim sání dítěte. Symphony byla první 2-fázovou odsávačkou na světovém trhu a nastavila zcela nové standardy šetrného a bezpečného odsávání.

Calma a Calmita
Lahvičky pro kojené děti podporující sací reflex. Speciální systém pro podávání mateřského mléka nedonošeným dětem nebo dětem s problematickým kojením. Jedinečná technologie membrány a dudlíku usnadňuje dítěti přechod od prsu k lahvičce a zpět.

Nejprodávanější

Medela Purelan™ lanolínová masť
Medela PureLan™ lanolínová mast
Momentálně nedostupné
K101041324
 
od 251 Kč
(od 209 Kč bez DPH)
22781 medela kefka na flase quick clean
 
166 Kč
(138 Kč bez DPH)
2 položek celkem
Medela Purelan™ lanolínová masť
Medela PureLan™ lanolínová mast
Momentálně nedostupné
od 209 Kč bez DPH
od 251 Kč

Hojivá masť Purelan™ (100% čistý lanolín) na ošetrenie / upokojenie citlivých, boľavých alebo suchých bradaviek. Vytvára na pokožke ochrannú vrstvu, čím slúži aj ako prevencia...

+ další
K101041324
22781 medela kefka na flase quick clean
138 Kč bez DPH
166 Kč

Medela Quick Clean™ Kefka na fľaše ponúka dôkladné a šetrné čistenie pri umývaní fliaš, cumlíkov a príslušenstva odsávačiek materského mlieka.

K101037160