Momon základna pro IsoFix

Kód: 31765
4 680 Kč
Dodání 3-4 týdny
Můžeme doručit do:
25.10.2021

Základna Isofix pro autosedačky Momon a nanana.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podle posledních testů je ISOFIX nejbezpečnějším systémem pro přepravu dětí.

ISOFIX je normovaný způsob (ISO 13216) připevnění dětské autosedačky k automobilu.

Skládá se: ze dvou pevně ukotvených úchytů na vozidle, připevněných pevně k jeho karoserii a ze dvou částí na dětské autosedačce (výstupky), které zapadají do úchytek na vozidle.

Instalace: Jednoduše výstupky z autosedačky nasunete na isofix úchyty v autě a po zvukovém kliknutí je autosedačka namontována. Nemusíte ji už připevňovat bezpečnostními pásy.

Systém uchycení autosedačky je tak mnohem stabilnější a pevnější.

SYSTÉM ISOFIX TAKÉ ZABRÁNÍ CHYBÁM PŘI INSTALACI AUTOSEDAČKY

Bohužel jen asi 30% autosedaček, upevňovaných prostřednictvím běžného bezpečnostního pásu, je instalováno do vozidla správně. Při používání systému ISOFIX je jejich osazených správně 96%.

EXTERNÍ ZÁKLADNA pro ISOFIX

Na uchycení autosedaček Momon skupiny 0+ (od 0 do 13 kg) se používá externí základna Momon, která se na systém ISOFIX v autě namontuje a samotnou autosedačku - vajíčko pak kliknete na tuto základnu v opačném směru jízdy, což je pro dítě bezpečnější než v směru jízdy.

Ani základny nejsou univerzální. Každá značka má ke svým autosedačkám i svou základnu !!!

PODPŮRNÁ NOHA

Podpůrná noha zabraňuje "utonutí" nebo propadnutí autosedačky v případě autonehody, to znamená, že udrží autosedačku se základnou stále v rovné poloze. V tomto případě nemůže mít auto dutou podlahu, např. s úložným prostorem, protože podpůrná noha potřebuje podlahu pevnou, aby mohla splnit svůj účel. Podpůrná noha je výškově nastavitelná.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky k autosedačce
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Momon je italská značka především kombinovaných, ale i sportovních kočárků v prémiovém provedení. Stylové, ale zároveň voděodolné textilie s UV ochranou doplňují barevné či chromované konstrukce a praktické doplňky, sledující aktuální trendy. Kromě kočárků najdeš v nabídce značky také související příslušenství. Kombinace Momon jsou robustnější, vyznačují se odpružením a prostornými polohovatelnými vaničkami. Jsou vybaveny patentovanými systémy odpružení SAS pohlcujícím nárazy, a paměti směru jízdy kol DMS, který zaručí, že a při zvedání či shcádzaní z obrubníku kola nepřekrut'te a například bez vzpříčení.