0 položek

O nás

Babyom je online obchod s výběrovým nábytkem a doplňky pro batolata a děti. Pečlivě vybíráme produkty s nejvyšší kvalitou, stylovým designem a praktickým využitím ve vaší domácnosti a dětském pokoji.

Dítě si od narození vytváří silné pouta a právě ranní roky života jsou důležité pro vývin osobnosti a temperamentu člověka. Nejsilnější vazby má se svými rodiči a postupně si libuje i své hračky a předměty v prostředí, ve kterém vyrůstá. V Baby si uvědomujeme, že i prostředí má významný vliv na vývoj dítěte, a proto vybíráme funkční, elegantní a vysoce kvalitní produkty, které potěší nejen vaše dítě ale i vás.

Naším cílem je prohlubovat pouto mezi dítětem a matkou v bezpečném prostředí dětského pokoje. Je to krásný čas života, na který nikdy nezapomenete a chceme, abyste si ho co nejvíce vychutnali.

Vyberte si produkty z naší nabídky výběrového nábytku a doplňků pro vás a vaše dítě. Produkty vybíráme podle současných módních trendů a z materiálů nejvyšší kvality. V našem obchodě můžete najít postýlky, kolébky, dětské postele, ohrádky, komody, skříně, přebalovací pulty, poličky, dětské židle, kvalitní ručně vyráběné dětské koberce pratelné v pračce z přírodních materiálů, dětskou ložní prádlo, hrací deky, přikrývky, dětské spací pytle , zavinovací pleny, peřinky, kvalitní stylové oblečení a botičky, plyšové a jiné hračky, dárkové předměty a ostatní doplňky pro batolata a děti.

S výběrem nejvhodnějších produktů velmi rádi pomůžeme a doporučíme vám kombinace nábytku a doplňků tak, aby se dětský pokoj proměnila na dětský sen :-)