Caramella Anthracite Gloss stolní lampa antracitová

Kód: LPKA08
2 496 Kč
Dodání 8-14 dní
Můžeme doručit do:
6.10.2021

Krásná lampa s antracitovým velurovým odstínem. Zdobená elegantním zlatým firemním znakem a dekorativní páskou. Tato lampa funguje dobře v každém dětském pokoji jako noční lampička.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásná lampa s antracitovým velurovým stínítkem. Dozdobena elegantním zlatým firemním znakem a ozdobnou stužkou. Tato lampa bude fungovat v každém dětském pokoji jako noční lampa na komodě nebo na okně.

Produkt se prodává bez žárovky, specifikace napájení má pouze informační charakter. Velur je vlasová tkanina, na níž může proces vyšívání zanechat stopy po obruči, která by se měla časem zmenšovat.

Kolekce
Anthracite Gloss

Materiál
stínidlo - velur, plasty
dřevěná noha

Rozměr
stínidlo - výška 15,5 cm, průměr 21 / 24,5 cm
noha - výška 36 cm

Výkon žárovky až 40 W

POZNÁMKY: velur je vlasová tkanina, na níž může proces vyšívání zanechat značku obruče, která by se měla časem zmenšovat

Caramella výrobky jsou určeny nejen rodičům, kteří navrhují interiér pro své dítě, ale všem lidem, kteří hledají vysoce kvalitní výrobky. Najdete zde nábytek a doplňky pro děti, který je užitečný a funkční po mnoho let. Navíc nabízejí mnoho krásných a elegantních předmětů, které můžete věnovat blízkým přátelům jako dárek k narozeninám nebo k Vianociam. Najvyššia kvalita, originální vzory, speciální péče o detaily a ruční výroba jsou hlavními rysy každého produktu Caramella.

Stolná lampa Anthracite Gloss

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolní lampy
Záruka: 2 roky
Barva: Antracitová
Kolekce: Anthracite Gloss
Rozměr: výška 36 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Caramella byla založena v roce 2010. Jsou výrobcům nábytku a doplňků určených pro dětské a starší dětské interiéry. Všechny produkty společnosti Caramella vyrábějí oni sami - od nápadu, přes design, až po výrobu.
Jejich výrobky jsou určeny nejen rodičům, kteří navrhují interiér pro své dítě, ale všem lidem, kteří hledají vysoce kvalitní výrobky. Najdete zde nábytek a doplňky pro děti, který je užitečný a funkční po mnoho let. Navíc nabízejí mnoho krásných a elegantních předmětů, které můžete věnovat blízkým přátelům jako dárek k narozeninám nebo k Vánocům.
Nejvyšší kvalita, originální vzory, speciální péče o detaily a ruční výroba jsou hlavními rysy každého produktu Caramella.