Doprava

Zboží skladem odesíláme maximálně do 24 hodin.

Prodávající dodá zboží Kupujícímu až po úplném zaplacení jeho kupní ceny, pokud není dohodnuto jinak. Prodávající si balné neúčtuje, účtuje jen přepravní náklady. Součástí dodávky není instalace objednaného zboží. Zásilka se zbožím vždy obsahuje také daňový doklad a v případě potřeby i návod k použití.

Možnosti doručení zboží:

  • zboží expedujeme prostřednictvím přepravní společnosti GLS. Rozvoz zboží zajišťuji v rámci celé Evropské Unie. Kupující je e-mailem informován, kdy byla zásilka expedována. Doba dodání je obvykle do 24 hodin od vy-expedování.
  • zboží expedujeme prostřednictvím přepravní společnosti Packeta. Můžete si vybrat doručení na odběrné místo nebo doručení přímo až k Vám domů.
  • nad rozměrný zboží a nábytek expedujeme prostřednictvím paletové přepravní společnosti Geis. Rozvoz zboží zajišťuji v rámci celé Evropské Unie. Kupující je e-mailem informován, kdy byla zásilka expedována. Doba dodání je obvykle do 24 hodin od vy-expedování.

Doručení balíků do Z-Boxu prostřednictvím smluvních partnerů Packeta a Gls.

V případě, že Vaši zásilku se nám nepodaří zabalit do níže uvedených rozměrů, bude Vaše objednávka odeslána kurýrem na adresu, kterou jste uvedli v objednávce. 

  • Z-Boxy od Packety nabízejí největší možnou velikost balíku, který lze zanechat v Z-Boxu je 36 x 45 x 61 cm.
  • Z-Boxy od GLS nabízejí největší možnou velikost balíku, který lze zanechat v Z-Boxu je 60 x 60 x 60 cm.

Zákazník je povinen zkontrolovat fyzickou neporušenost a kompletnost zboží (počet balíků) při jeho přebírání a případné nedostatky uvést do přejímacích dokumentů a nechat potvrdit předávající osobou.

Povinnosti Kupujícího při převzetí zboží:

  • pokud je zásilka viditelně poškozena nebo zničena, zákazník má právo zboží nepřevzít a ihned kontaktuje Prodávajícího. Podpisem předávacího protokolu Kupující potvrzuje, že zásilka byla převzata neporušená.