Italbaby dětská matrace Antiacaro 80x160cm

Kód: 0112
5 557 Kč 4 593 Kč bez DPH
Dodání 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
12.8.2024
Možnosti doručení

Dětská matrace Antiacaro díky speciálně patentované úpravě tkaniny zabraňuje množení roztočů. Antialergenní složka blahodárně působí na zdraví a životní podmínky vašeho dítěte během spánku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská matrace Antiacaro díky speciálně patentované úpravě tkaniny ničí roztoče a účinně a trvale chrání vaše dítě. Matrace Italbaby tak zabraňují množení roztočů a zlepšují zdraví a životní podmínky vašeho dítěte. Tvaruje se podle profilů jemného těla novorozence a zajišťují velký komfort a vysoké výkony, pokud jde o pevnost. Vnitřní struktura poskytuje správnou podporu pro dokonalý relax, přičemž se vyhýbá tlakem a napětí kloubů.

Alergie způsobená roztoči
Mnoho dětí trpí alergickými onemocněními způsobenými roztoči, proto tento infekční problém třeba brát vážně. Vlastnosti proti roztočových matrací a polštářů Italbaby představují skutečnou stopku mezi alergiemi a parazitům díky speciálnímu ošetření tkaniny. Už po několika týdnů používání matrace nebo polštáře Italbaby ošetřeného proti roztočům zaznamenáte výrazné snížení alergických symptomů. Můžeme tedy tvrdit, že matrace a polštáře Antiacaro nabízejí tu nejlepší ochranu před alergeny tohoto parazita. Kromě toho, ošetření odolné vůči roztočům má také fungicidní a baktericidní účinky. To umožňuje vysoký standard zdravé pohody pro dítě a klid v duši pro matku.

Suroviny používané společností Italbaby jsou certifikovány společností Oeko-Tex a podléhají přísným kontrolám s maximální kvalitou a bezpečnosti.

Italbaby certifikát kvality

Na ochranu matrace doporučujeme dokoupit kvalitní prostěradlo, které absorbuje vlhkost a je také příjemně v kontaktu s jemnou dětskou kůží.

Vlastnosti

  • Proti roztočům: speciální patentovaná úprava zabíjí prach a roztoče a eliminuje předpoklad pro jeho přemnožení
  • Antichoking: vyrobeno z materiálů, které eliminují riziko udušení dítěte během spánku
  • Antibakteriální: Antiacaro úprava zajišťuje, že tkanina je vždy bez plísní, molů a mikroorganismů, což zabezpečuje zdravé pohodlí pro dítě
  • Antialergický: ani nejjemnější pokožka nevykazuje žádnou reakci při kontaktu s touto speciální tkaninou
  • Omyvatelný: aby se zachovaly vlastnosti tohoto výrobku, snímatelný obal doporučujeme prát jen ručně. V případě potřeby je třeba upřednostnit chemické čištění
  • Funkční: ve srovnání s jinými výrobky, produkty Antiacaro nevyžadují při jejich používání speciální péči
  • Spolehlivý: výrobky Italbaby jsou vytvářeny s velkou péčí a vysokou kvalitou. Kvalitní suroviny jsou zárukou dlouhé životnosti

Materiál
vnitřní materiál: tepelně spojené polyesterové vlákno s vysokou únosností
vnější látka: 45% prošívaná bavlna a 55% polyestér

Dostupné rozměry
60 x 120 x 12H cm
63 x 125 x 12H cm
70 x 140 x 12H cm
80 x 160 x 12H cm

Produkty značky Italbaby jsou certifikovány a vyráběny v Itálii podle bezpečnostních norem.

Italbaby matrace Antiacaro

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace
Záruka: 2 roky
Rozměr matrace: 80 x 160 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italbaby značka byla založena v roce 1983 s cílem nabídnout vysoce kvalitní výrobky, které myslí na blaho a zdraví novorozence. Italbaby je jednou z předních společností italského dětského průmyslu. Italbaby nabízí designový italský nábytek, v nabídce jsou klasické sbírky, módní nebo vyšívané tkaniny, široký sortiment matrací, ložní prádlo, doplňky a koše. Cílem je uspokojit všechny potřeby, pocity a přání nových matek.
Italbaby katalóg Love Oval
Italbaby katalóg