Italbaby dětská matrace Thermo Clima 63x125cm

Kód: 010.0820
4 676 Kč 3 864 Kč bez DPH
Dodání 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
16.5.2024
Možnosti doručení

Antibakteriální dětská matrace Thermo Clima je vyrobena z vláken z dužiny eukalyptového dřeva, do kterých jsou vloženy mikro kapsle parafínu, schopného absorbovat přebytečné teplo. Cílem této technologie je udržet konstantní tělesnou teplota spícího dítěte aby byla zajištěna lepší kvalita spánku a pohodlí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řada „Thermo Comfort Cell Solution® Clima“ se vyrábí s vlákny pocházejícími z dřevoviny Tencel® technologie eukalyptu a PCM (Phase Change Material), to znamená, že mikro parafínové kapsle, schopné absorbovat přebytečné teplo, jsou vloženy dovnitř vláken. Cílem technologie PCM je udržovat tělo s konstantní teplotou novorozence, čímž se zajistí lepší kvalita spánku a pohodlí.

Jak to funguje?
Po překročení 37° těla změní šedá tkanina svůj vzhled, stane se světlejší a rozděluje teplo na povrchu, čímž je zajištěna konstantní a vyrovnaná tělesná teplota. Tyto látky jsou nepostradatelné kompenzovat například přebytečné teplo způsobené matracemi nebo polštáři polyuretanem nebo pamětí pěnová jádra. Tkanina funguje jako filtr.

Výhody

  • aktivní tepelná regulace, absorbuje přebytečné teplo a při tělesné teplotě uvolňuje chlad pokud stoupá nad 33° (vnější teplota kůže)
  • rovnoměrné rozložení tepla
  • méně pocení

Jak je možné testovat termoregulační vlastnosti látky?
Test DSC (Dynamical Differential Calorimetry) je jedinou vážnou a uznávanou metodou hodnocení účinnosti. Změna barvy zajišťuje skutečnou funkci regulace teploty.

Suroviny používané společností Italbaby jsou certifikovány společností Oeko-Tex a podléhají přísným kontrolám s maximální kvalitou a bezpečnosti.

Italbaby certifikát kvality

Na ochranu matrace doporučujeme dokoupit kvalitní prostěradlo, které absorbuje vlhkost a je také příjemně v kontaktu s jemnou dětskou kůží.

Vlastnosti:

  • Anatomický: tvarovaná vnitřní struktura poskytuje dokonalou podporu pro optimální odpočinek, přičemž se vyhýbá tlaku a napětí v kloubech
  • Antichoking: vyrobeno z materiálů, které eliminují riziko udušení dítěte během spánku
  • Antialergický: ani nejjemnější pokožka nevykazuje žádnou reakci při kontaktu s touto speciální tkaninou
  • Omyvatelný: aby se zachovaly vlastnosti tohoto výrobku, snímatelný obal doporučujeme prát jen ručně. V případě potřeby je třeba upřednostnit chemické čištění
  • Spolehlivý: výrobky Italbaby jsou vytvářeny s velkou péčí a vysokou kvalitou. Kvalitní suroviny jsou zárukou dlouhé životnosti

Materiál
vnitřní materiál: tepelně spojené polyesterové vlákno s vysokou únosností
vnější látka: prodyšná strečová antiroztočová tkanina, 100% polyester

Dostupné rozměry
60 x 120 x 11H cm
63 x 125 x 11H cm

Produkty značky Italbaby jsou certifikovány a vyráběny v Itálii podle bezpečnostních norem.

matrac termo clima

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace
Záruka: 2 roky
Rozměr matrace: 63 x 125 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italbaby značka byla založena v roce 1983 s cílem nabídnout vysoce kvalitní výrobky, které myslí na blaho a zdraví novorozence. Italbaby je jednou z předních společností italského dětského průmyslu. Italbaby nabízí designový italský nábytek, v nabídce jsou klasické sbírky, módní nebo vyšívané tkaniny, široký sortiment matrací, ložní prádlo, doplňky a koše. Cílem je uspokojit všechny potřeby, pocity a přání nových matek.
Italbaby katalóg Love Oval
Italbaby katalóg