Micuna dětská matrace s paměťovou pěnou 60x120cm

Kód: CH-1293
2 692 Kč 2 243 Kč bez DPH
Dodání do 14 dnů
Můžeme doručit do:
14.2.2023
Možnosti doručení

Špičková matrace z paměťové pěny citlivý na teplo, který se přizpůsobuje tělu tělesným teplem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve společnosti Micuna zkoumají a analyzují globální doporučení týkající se dětského spánku a aplikují je na všechny výrobky, což zaručuje odpočinek a bezpečnost.Všechny matrace Micuna jsou ošetřeny proti roztočům a vyrobené ve Španělsku.

Charakteristika:

  • úprava proti roztočům
  • termosenzitivní viskoelastický materiál
  • jemný na dotek
  • antialergický a prodyšný
  • zmírňuje tlak na rizikových oblastech (ramena, boky, paty)
  • působí na tělo pod vlivem tělesné teploty
  • 18 kg pěny s dvěma 1 cm viskózními vrstvami

Rozměr matrace: 60 x 120 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace
Záruka: 2 roky
Rozměr matrace: 60 x 120 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka, která vznikla v roce 1973 ve Španělsku, má více než 40 let zkušeností s poskytováním kvalitního a moderního dětského nábytku pro Evropu. Jako průkopníci počínaje zavedením dřevěných kolébek na trh určila společnost MICUNA trendy v sektoru dětského nábytku od založení společnosti. Máme prokázané zkušenosti s ručním, vědomým designem a jsme hrdí na to, že nyní můžeme přinášet štěstí americkým rodinám, které sdílejí naše hodnoty a být součástí prvních let jejich dětí.
Nábytek MICUNA je vyroben ručně v jednom z nejkrásnějších přírodních parků Španělska v továrně na ploše 35 000 metrů čtverečních, která se nachází ve Valencii u Středozemního moře. S více než 40 lety zkušeností v této oblasti se držíme nejpřísnějších standardů kontroly kvality a bezpečnosti v Evropě i v Americe, aby naši klienti dostávali špičkové rukodělné výrobky s nejvyššími bezpečnostními normami.
Jedním z důvodů popularity je design každého z našich výrobků. Elegantní, moderní tvary s jedinečným severským nádechem jsou v našich postýlkách, vysokých židlích a pultech vždy přítomny. Z těchto důvodů jsme se stali jednou z nejuznávanějších značek v Americe a mnoho celebrit už projevilo svou lásku k produktům MICUNA.

Micuna Katalóg 2021