Micuna dřevěná hrazda s přívěsky

Kód: MONT-1952
3 289 Kč
Dodání do 14 dnů
Můžeme doručit do:
11.10.2023
Možnosti doručení

Designová dřevěná hrazda s antibakteriální úpravou povzbuzuje smysly miminka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nábytek Micuna je vyroben ve Španělsku z bukového dřeva bíle lakovaného barvami na bázi vody a netoxickými laky. Všechny naše dřeviny pocházejí z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem a naše návrhy, výrobu a distribuci vyvíjíme v prostorách ekologického designu. Jsme hluboce odhodláni k ekologické výrobě.

Produkty značky MICUNA jsou ošetřené antibakteriální povrchovou úpravou babybacter®micuna.

První měsíce života jsou v životě vašeho dítěte důležité. Začíná být zvědavé na všechno kolem sebe a chce prozkoumat své okolí.
Díky programu Baby-Hop od společnosti Micuna bude vaše dítě schopné propagovat svou zvědavost a kognitivní schopnosti.
Hrazda je skvělý doplňkem do dětského pokoje a při dokoupen koberečku, bude Vaše miminko ležkať jako v bavlnce.

Rozměr:

  • výška 46 cm / šířka 58 cm / hloubka 48 cm

Materiál:

  • antibakteriální úprava bukového dřeva

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hrací hrazdy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka, která vznikla v roce 1973 ve Španělsku, má více než 40 let zkušeností s poskytováním kvalitního a moderního dětského nábytku pro Evropu. Jako průkopníci počínaje zavedením dřevěných kolébek na trh určila společnost MICUNA trendy v sektoru dětského nábytku od založení společnosti. Máme prokázané zkušenosti s ručním, vědomým designem a jsme hrdí na to, že nyní můžeme přinášet štěstí americkým rodinám, které sdílejí naše hodnoty a být součástí prvních let jejich dětí.
Nábytek MICUNA je vyroben ručně v jednom z nejkrásnějších přírodních parků Španělska v továrně na ploše 35 000 metrů čtverečních, která se nachází ve Valencii u Středozemního moře. S více než 40 lety zkušeností v této oblasti se držíme nejpřísnějších standardů kontroly kvality a bezpečnosti v Evropě i v Americe, aby naši klienti dostávali špičkové rukodělné výrobky s nejvyššími bezpečnostními normami.
Jedním z důvodů popularity je design každého z našich výrobků. Elegantní, moderní tvary s jedinečným severským nádechem jsou v našich postýlkách, vysokých židlích a pultech vždy přítomny. Z těchto důvodů jsme se stali jednou z nejuznávanějších značek v Americe a mnoho celebrit už projevilo svou lásku k produktům MICUNA.

Micuna Katalóg 2021