Micuna společná dětská postýlka You & Me přírodní

Kód: 35680
8 453 Kč
Dodání do 14 dnů
Můžeme doručit do:
11.10.2023
Možnosti doručení

Dětská postýlka přestavitelná do 5 různých variací vám umožní prodloužit její životnost tím, že ji přemění na mini postýlku, box na hračky, psací stůl nebo pohovku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společná dětská postýlka má širší využití. Když dítě roste a chodí spát ve své postýlce, byla navržena jako konvertibilní umožnila tak, aby měl produkt delší životnost a mohl se déle využívat. Můžete ho jednoduše předělat na odkládací box hračku s kolečky, psací stůl nebo pohovku. Mini postýlka Cododo je bezpečná, pohodlná a všestranná.

Dá se nastavit v 7 výškách, aby se mini postýlka snadno přizpůsobila posteli rodičů a cítila se poblíž dítěte po celou noc, což usnadní pohodu a odpočinek celé rodině. Výška postýlky je 39,4 cm, 42,6 cm, 45,8 cm, 49,0 cm, 52,2 cm, 55,4 cm a 58,6 cm.

Vnitřní rozměr: 80 x 50 cm

Vnější rozměr: Výška 69,5-92 x Šířka 87,4 x Délka 59,3 cm

Materiál: bukové dřevo

Bezpečnostní osvědčení: Evropské schválení: UNE-EN 716-1 / 2: 2008 (+ A1: 2013)

Barva: bílá - přírodní

Specifikace:

  • včetně matrace proti udušení
  • včetně pásů na postel od 90-200 cm
  • nastavitelná v 7 výškách
  • odnímatelná bočnice
  • 4 pogumované kolečka s brzdou
  • přestavitelná na psací stůl, box na hračky s kolečky nebo pohovku
  • pohyblivou bočnici je možné použít jako spodní poličku
  • bez použití nářadí

Doporučení:

Na vyčištění doporučujeme otřít ji suchým hadříkem nebo mírně navlhčit vodou.

Nedoporučujeme používat brusné prostředky.

Nábytek Micuna je vyroben ve Španělsku z bukového dřeva bíle lakovaného barvami na bázi vody a netoxickými laky. Všechny naše dřeviny pocházejí z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem a naše návrhy, výrobu a distribuci vyvíjíme v prostorách ekologického designu. Jsme hluboce odhodláni k ekologické výrobě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mini postýlky
Záruka: 2 roky
Barva: Přírodní
Kolekce: You & Me
Vnější rozměr: 81 x 56 x 69,5H cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka, která vznikla v roce 1973 ve Španělsku, má více než 40 let zkušeností s poskytováním kvalitního a moderního dětského nábytku pro Evropu. Jako průkopníci počínaje zavedením dřevěných kolébek na trh určila společnost MICUNA trendy v sektoru dětského nábytku od založení společnosti. Máme prokázané zkušenosti s ručním, vědomým designem a jsme hrdí na to, že nyní můžeme přinášet štěstí americkým rodinám, které sdílejí naše hodnoty a být součástí prvních let jejich dětí.
Nábytek MICUNA je vyroben ručně v jednom z nejkrásnějších přírodních parků Španělska v továrně na ploše 35 000 metrů čtverečních, která se nachází ve Valencii u Středozemního moře. S více než 40 lety zkušeností v této oblasti se držíme nejpřísnějších standardů kontroly kvality a bezpečnosti v Evropě i v Americe, aby naši klienti dostávali špičkové rukodělné výrobky s nejvyššími bezpečnostními normami.
Jedním z důvodů popularity je design každého z našich výrobků. Elegantní, moderní tvary s jedinečným severským nádechem jsou v našich postýlkách, vysokých židlích a pultech vždy přítomny. Z těchto důvodů jsme se stali jednou z nejuznávanějších značek v Americe a mnoho celebrit už projevilo svou lásku k produktům MICUNA.

Micuna Katalóg 2021