Micuna Trotta rozvojová učící věž

Kód: MONT-1872
7 909 Kč 6 536 Kč bez DPH
Dodání do 14 dnů
Můžeme doručit do:
9.7.2024
Možnosti doručení

Evoluční a přestavitelná učící věž je produktem linie Micussori, rodina Montessori z Micuna.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nábytek Micuna je vyroben ve Španělsku z bukového dřeva bíle lakovaného barvami na bázi vody a netoxickými laky. Všechny naše dřeviny pocházejí z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem a naše návrhy, výrobu a distribuci vyvíjíme v prostorách ekologického designu. Jsme hluboce odhodláni k ekologické výrobě.

Produkty značky MICUNA jsou ošetřené antibakteriální povrchovou úpravou babybacter®micuna.

Kolekce Micussori od Micuna je o rodině nábytku založené na Montessori vzdělávacím modelu, která se snaží rozvíjet v hranicích samostatnosti a svobody dítěte a respektuje přirozenou psychologii a vlastní fyzický a sociální vývoj dítěte. Tímto společnost Micuna potvrzuje, že je v čele nových trendů.Kolekce Micussori byla navržena a vyrobena s ohledem na produkt v poměru k dítěti a jeho skutečným potřebám. Funkce produktu Micussori musí zajišťovat čistotu a pořádek a musí být produktem, který usnadňuje a podporuje pohyb, autonomii a aktivitu dítěte. Z hlediska designu jsou při tomto typu produktu klíčové krása a harmonie, jakož i ušlechtilé materiály.

Bude to velká pomoc v prvních letech života dítěte. Ve fázi většího zájmu a zvědavosti jim pomůže dosáhnout těžko přístupná místa, jako je kuchyňská linka nebo toaleta a pomůže dítěti dosáhnout větší autonomii v souladu s Montessori filosofií.

Navrženy a vyrobeny ve Španělsku. Vyrobeno z borovicového dřeva s netoxickými laky. Všechny naše dřeviny pocházejí z udržitelně obhospodařovaných lesů a naše návrhy, výrobu a distribuci vyvíjíme v prostorách ekologického designu. Jsme hluboce odhodláni k ekologické výrobě.

Má rukojeti pro snadnou přepravu a když se již nepoužívá jako učící věž, je možné ji rozšířit a použít jako úložnou skříňku.
Jeho povrchová úprava zabraňují zranění dítěte, nemá šrouby, o které by se mohlo zachytit nebo zakopnout.

1- Na první pozici je Trotta třístupňový žebřík. Spodní příčku je možné v případě potřeby sklopit dovnitř, což šetří místo v domácnosti.

2- Druhá poloha je navržena tak, aby doprovázela dítě v jeho růstu. Díky novému vodicímu systému je možné měnit jeho funkčnost pomocí velmi jednoduchých a intuitivních pohybů a bez použití nástrojů. Díky jednoduchému skluzu se z horního schodu stane skrytý schod, který sníží výšku zdvihu.

3- Je to také sedadlo, které je umístěn jako horní schůdek do zadní polohy.

4- Jeho boční strany obsahují zábavnou hru pro dítě, která má objevovat písmena, číslice a základní geometrické tvary a cestovat s nimi pomocí své sledovací koule. Tento systém umožní dítěti navázat první kontakt s psaním a kreslením vlastním tempem učení.

 

Charakteristika:

  • evoluční vzdělávací věž
  • intuitivní vodící systém
  • police přeměnitelný na sedadlo
  • evoluční interiér na výšku
  • skládací krok
  • zahrnuje ukazatel
  • zóna hry

Rozměr:

  • 91 x 46,5 x 44 cm

Materiál:

  • lakovaná MDF borovice

Na vyčištění doporučujeme otřít ji suchým hadříkem nebo mírně navlhčit vodou.

Nedoporučujeme používat brusné prostředky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Učící věže
Záruka: 2 roky
Barva: Bílo přírodní
Kolekce: Micussori
Rozměr: 46,5 x 44 x 91H cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka, která vznikla v roce 1973 ve Španělsku, má více než 40 let zkušeností s poskytováním kvalitního a moderního dětského nábytku pro Evropu. Jako průkopníci počínaje zavedením dřevěných kolébek na trh určila společnost MICUNA trendy v sektoru dětského nábytku od založení společnosti. Máme prokázané zkušenosti s ručním, vědomým designem a jsme hrdí na to, že nyní můžeme přinášet štěstí americkým rodinám, které sdílejí naše hodnoty a být součástí prvních let jejich dětí.
Nábytek MICUNA je vyroben ručně v jednom z nejkrásnějších přírodních parků Španělska v továrně na ploše 35 000 metrů čtverečních, která se nachází ve Valencii u Středozemního moře. S více než 40 lety zkušeností v této oblasti se držíme nejpřísnějších standardů kontroly kvality a bezpečnosti v Evropě i v Americe, aby naši klienti dostávali špičkové rukodělné výrobky s nejvyššími bezpečnostními normami.
Jedním z důvodů popularity je design každého z našich výrobků. Elegantní, moderní tvary s jedinečným severským nádechem jsou v našich postýlkách, vysokých židlích a pultech vždy přítomny. Z těchto důvodů jsme se stali jednou z nejuznávanějších značek v Americe a mnoho celebrit už projevilo svou lásku k produktům MICUNA.

Micuna Katalóg 2024