Micuna zábrana na postýlku 120x60cm bílá

Kód: MONT-1863 WHITE
1 748 Kč 1 445 Kč bez DPH
Dodání 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
7.5.2024
Možnosti doručení

Zábradlí proti vypadnutí Micussori lze připevnit na kteroukoli postýlku Micuna o rozměrech 120 x 60 cm a také pro dům Tipi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečnostní zábranu lze připevnit na kteroukoli postýlku Micuna o rozměrech 120 x 60 cm a také pro dům Tipi. S hranami, které jsou zaoblené, aby se zabránilo poškrábání, se toto příslušenství řídí filozofií Montessori. Je to zábrana, která pomáhá malým dětem rozvíjet jejich nezávislost a je ideální, když se vaše děťátko naučí samo vjíždět a vycházet z postýlky.

bezpečnostní zábrana

Funkce:

  • volitelné zábradlí z kolekce Micussori
  • produkt přizpůsobený filozofii Montessori
  • pro postýlky Micuna 120 x 60 cm, které jsou uvedeny v katalogu a pro dům Tipi
  • je vhodné umístit ji do nejnižší výšky roštu postýlky a sundat kolečka

Bod zájmu:
Naše bariéra Micussori je ošetřena barvami na vodní bázi a netoxickými laky. Všechno naše dřevo pochází z udržitelně obhospodařovaných lesů a naše návrhy, výrobu a distribuci vyvíjíme na základě ekodesignu. Máme silný závazek k zelené výrobě.

Materiál: lakované MDF

Rozměr: 76,5 x 1,2 x 34H cm

Nábytek Micuna je vyroben ve Španělsku z bukového dřeva bíle lakovaného barvami na bázi vody a netoxickými laky. Všechny naše dřeviny pocházejí z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem a naše návrhy, výrobu a distribuci vyvíjíme v prostorách ekologického designu. Jsme hluboce odhodláni k ekologické výrobě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnostní zábrany
Záruka: 2 roky
Barva: Bílá
Rozměr: 76,5 x 1,2 x 34H cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka, která vznikla v roce 1973 ve Španělsku, má více než 40 let zkušeností s poskytováním kvalitního a moderního dětského nábytku pro Evropu. Jako průkopníci počínaje zavedením dřevěných kolébek na trh určila společnost MICUNA trendy v sektoru dětského nábytku od založení společnosti. Máme prokázané zkušenosti s ručním, vědomým designem a jsme hrdí na to, že nyní můžeme přinášet štěstí americkým rodinám, které sdílejí naše hodnoty a být součástí prvních let jejich dětí.
Nábytek MICUNA je vyroben ručně v jednom z nejkrásnějších přírodních parků Španělska v továrně na ploše 35 000 metrů čtverečních, která se nachází ve Valencii u Středozemního moře. S více než 40 lety zkušeností v této oblasti se držíme nejpřísnějších standardů kontroly kvality a bezpečnosti v Evropě i v Americe, aby naši klienti dostávali špičkové rukodělné výrobky s nejvyššími bezpečnostními normami.
Jedním z důvodů popularity je design každého z našich výrobků. Elegantní, moderní tvary s jedinečným severským nádechem jsou v našich postýlkách, vysokých židlích a pultech vždy přítomny. Z těchto důvodů jsme se stali jednou z nejuznávanějších značek v Americe a mnoho celebrit už projevilo svou lásku k produktům MICUNA.

Micuna Katalóg 2024