Minikoioi silikonový mini hrnek žlutý

Kód: K101100006
-30%KOD: VANOCE30 Na skladě
Značka: Minikoioi
260 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2021

Mini hrnek je navržen tak, aby umožňoval malým prstem snadné uchopení a držení za šálek.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hmotnost a velikost jsou navrženy tak, aby umožňovaly malým prstem snadné uchopení a držení za šálku.Pomáha při rozvoji jemné motoriky.Vhodné do mikrovlnky. Ruční mytí nebo sterilizace. Barviva obsažené v potravinách a tekutinách mohou způsobit zabarvení produktu.

Věk: 4+ měsíce.

Cílem naší společnosti je nabízet inovativní a praktické výrobky a vždy klademe důraz na bezpečnost a kvalitu. Naše výrobky jsou testovány v světově uznávaných nezávislých zařízeních proti škodlivým chemikáliím a fyzikálně-mechanické bezpečnosti.
Všechny naše výrobky jsou testovány a schváleny podle standardů EU. Výrobky Minikoioi neobsahují žádné zdraví škodlivé látky; Bez obsahu Bpa, PVC, bez ftalátů, bez obsahu olova a těžkých kovů. Dále provádíme specifické testy pro každou skupinu výrobků, jak je uvedeno níže.

Výrobky Minikoioi mají označení CE, což znamená, že jsou v souladu s bezpečnostními normami EU.

Zloženie

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrnky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.068 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Cílem společnosti je nabízet inovativní a praktické výrobky a vždy klademe důraz na bezpečnost a kvalitu. Naše výrobky jsou testovány v světově uznávaných nezávislých zařízeních proti škodlivým chemikáliím a fyzikálně-mechanické bezpečnosti.
Všechny naše výrobky jsou testovány a schváleny podle standardů EU. Výrobky Minikoioi neobsahují žádné zdraví škodlivé látky; Bez obsahu Bpa, PVC, bez ftalátů, bez obsahu olova a těžkých kovů. Dále provádíme specifické testy pro každou skupinu výrobků.
Výrobky Minikoioi mají označení CE, což znamená, že jsou v souladu s bezpečnostními normami EU.

16