Suenos De Cigüeña Fantasy vinylová nálepka na zeď duha

Kód: SDC-SD-21-010 21311/45 Zvolte variantu
1 420 Kč 1 141 Kč od 1 141 Kč
Dodání do 14 dnů Dodání do 14 dnů Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
15.3.2024 15.3.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení

Ručně malovaná nálepka na zeď kouzelná duha. Jedinečný a exkluzivní design Sueños de Cigüeña.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinylová nálepka je perfektní na ozdobení dveří vašeho pokoje nebo jiného prostoru.

Dostupné rozměry: 

  • 45 cm
  • 70 cm

Velmi kvalitní vinyl s matným povrchem, doporučený na hladké povrchy.

Reprodukce ručně malované kresby v 100 um zdobeném samolepícím vinylu, vysoká kvalita a snadné umístění. Je tlačen v netoxických latexových inkoustech vysoké odolnosti s hedvábným povrchem. Originální a exkluzivní design Sueños de Cigüeña. Vyrobeno ve Španělsku.

Neinstalujte na čerstvě natřené stěny, nechte ji 72 hodin schnout. Vinyl je možné umístit na jakýkoliv hladký povrch. Není vhodný na stěny s latexovou barvou nebo s lesklým povrchem. Před vložením vinylu se ujistěte, že je povrch zcela čistý. Můžete vytvořit kompozici, kterou navrhujeme, ale můžete ji také změnit tak, aby odpovídala vašemu prostoru.

⭐️Nalepování nálepek⭐️

Doplňkové parametry

Kategorie: Vinylové nálepky
Záruka: 2 roky

⭐️JAK SE VYRÁBĚJÍ⭐️

⭐️Nalepování nálepek⭐️

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Její zakladatelka Julia Sánchez, která byla založena v roce 2010 ve španělské Valencii, navrhuje a vyrábí dětské vinyly z reprodukce ručně malovaných kreseb, jemných barev, sladkých kreseb s velmi pečlivými detaily a velmi jemných vzorů. Vyrobeno z nejlepších materiálů a s netoxickými latexovými inkousty.
HISTORIE: Vše začalo tím, že těhotná zakladatelka své druhé dcery zdobila pokoj a na trhu byly pouze dřevěné siluety na nalepení nebo zavěšení nebo nástěnné malby namalované přímo na stěnu, jejichž náklady byly velmi vysoké a pro mnohé rodiny nebyly příliš dostupné."Proč z ručně malovaného výkresu nevytvořit linii dětských vinylů? ". Tímto bychom dosáhli ručně malovaný efekt na stěnu ... za velmi přijatelnou cenu.
Aniž její trh nabídl řešení, se rozhodla udělat to sama. Dnes se společnost Suenos DE Cigüeña stala standardem v oblasti dětských vinylů, a to jak pro dětské pokoje, tak pro dětské pokoje. Zakladatel v současnosti úzce spolupracuje s Mikim Pérezem, exkluzivním ilustrátorem značky, který vyvíjí všechny designy od roku 2016. Jsme hrdí na kvalitu, kterou nabízíme. Naše dětské vinyly jsou dostupné v široké škále vzorů, barev a velikostí; takže jsou ideální pro všechny typy místností.
Průkopníci: tvůrci vinylového konceptu z umělecké reprodukce, ručně malování, čímž se stávají referencí pro tento sektor.
Design: více než 80 referencí v různých velikostech a barvách; každoroční spouštění sbírek a sledování trendu na trhu.
Výrobci: vše se vyrábí ve Španělsku z nejlepších materiálů a péče o všechny detaily probíhá ve zcela manuálním procesu.
Produkt je k dispozici v 24 zemích díky rozsáhlým distribučním sítím a více než 2 100 prodejním místům včetně velkých obchodů.