Suenos De Cigüeña vinylová nálepka Malý Princ

Kód: 36458
2 260 Kč
Dodání 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
28.12.2021

Malovaná vinylová nálepka Malý Princ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Úžasná reprodukce ručně malované akvarelové kresby inspirované fantastickým charakterem "Malého prince" Antoina de Saint-Exupéryho.Jedinečný a exkluzivní design Sueños de Cigüeña. Dětské vinyly vyrobené z reprodukce použitých malovaných kreseb k dosažení exkluzivního produktu s použitím špičkových materiálů.
Perfektní prvek na ozdobení dveří nebo stěny dětské ložnice a rozjasnění pokoje nejmenší.

Rozměr: 71x85 cm

Reprodukce ručně malované kresby v 100 um zdobeném samolepícím vinylu, vysoká kvalita a snadné umístění. Je tlačen v netoxických latexových inkoustech vysoké odolnosti s hedvábným povrchem. Originální a exkluzivní design Sueños de Cigüeña. Vyrobeno ve Španělsku.

Neinstalujte na čerstvě natřené stěny, nechte ji 72 hodin schnout. Vinyl je možné umístit na jakýkoliv hladký povrch. Není vhodný na stěny s latexovou barvou nebo s lesklým povrchem. Před vložením vinylu se ujistěte, že je povrch zcela čistý. Můžete vytvořit kompozici, kterou navrhujeme, ale můžete ji také změnit tak, aby odpovídala vašemu prostoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vinylové nálepky
Záruka: 2 roky

Nalepovanie nálepiek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Její zakladatelka Julia Sánchez, která byla založena v roce 2010 ve španělské Valencii, navrhuje a vyrábí dětské vinyly z reprodukce ručně malovaných kreseb, jemných barev, sladkých kreseb s velmi pečlivými detaily a velmi jemných vzorů.
Vyrobeno z nejlepších materiálů a s netoxickými latexovými inkousty.
HISTORIE: Vše začalo tím, že těhotná zakladatelka své druhé dcery zdobila pokoj a na trhu byly pouze dřevěné siluety na nalepení nebo zavěšení nebo nástěnné malby namalované přímo na stěnu, jejichž náklady byly velmi vysoké a pro mnohé rodiny nebyly příliš dostupné. .
"Proč z ručně malovaného výkresu nevytvořit linii dětských vinylů? ". Tímto bychom dosáhli ručně malovaný efekt na stěnu ... za velmi přijatelnou cenu.
Aniž její trh nabídl řešení, se rozhodla udělat to sama. Dnes se společnost Suenos DE Cigüeña stala standardem v oblasti dětských vinylů, a to jak pro dětské pokoje, tak pro dětské pokoje.
Zakladatel v současnosti úzce spolupracuje s Mikim Pérezem, exkluzivním ilustrátorem značky, který vyvíjí všechny designy od roku 2016.
Jsme hrdí na kvalitu, kterou nabízíme. Naše dětské vinyly jsou dostupné v široké škále vzorů, barev a velikostí; takže jsou ideální pro všechny typy místností.
Průkopníci: tvůrci vinylového konceptu z umělecké reprodukce, ručně malování, čímž se stávají referencí pro tento sektor.
Design: více než 80 referencí v různých velikostech a barvách; každoroční spouštění sbírek a sledování trendu na trhu.
Výrobci: vše se vyrábí ve Španělsku z nejlepších materiálů a péče o všechny detaily probíhá ve zcela manuálním procesu.
Produkt je k dispozici v 24 zemích díky rozsáhlým distribučním sítím a více než 2 100 prodejním místům včetně velkých obchodů.

dibujo-mano