Caramella Baby Pink Dream dětská postel domek

Kód: LDBFP04
19 775 Kč
Dodání 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
22.3.2024
Možnosti doručení

Nádherná postel ve tvaru domečku, ideální pro malé holčičky. Postel vytvoří v pokoji vaší dcery jedinečnou pohádkovou atmosféru. Stříška je vyrobena z růžového prošívaného bavlněného materiálu a „stěny“ jsou vyrobeny z jemné bílé textilie zdobené dvěma půvabnými mašličkami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nádherná postel ve tvaru domu, ideální pro malé holčičky. Postel vytvoří v pokoji vaší dcery jedinečnou pohádkovou atmosféru. Stříška je vyrobena z růžového prošívaného bavlněného materiálu a „stěny“ jsou vyrobeny z jemné bílé textilie zdobené dvěma půvabnými mašličkami.

Kolekce
Baby pink

Vybavení
rám postele
2 zásuvky
stříška a záclony

Materiál
rám postele - dřevo lakované v bílé barvě
textil - 100% bavlna

Rozměr
délka 169 cm, šířka 87 cm, výška 166 cm

Rozměr matrace
160 x 80 cm

POZNÁMKY: výrobek se skládá z rámu postele se zásuvkami, baldachýnem a závěsy. Cena nezahrnuje matraci ani potah, tyto produkty lze zakoupit.

Produkt vyžaduje vlastní montáž podle pokynů přiložených k balení.

Caramella výrobky jsou určeny nejen rodičům, kteří navrhují interiér pro své dítě, ale všem lidem, kteří hledají vysoce kvalitní výrobky. Najdete zde nábytek a doplňky pro děti, který je užitečný a funkční po mnoho let. Navíc nabízejí mnoho krásných a elegantních předmětů, které můžete věnovat blízkým přátelům jako dárek k narozeninám nebo k Vianociam. Najvyššia kvalita, originální vzory, speciální péče o detaily a ruční výroba jsou hlavními rysy každého produktu Caramella.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domečky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg
Barva: Růžová
Kolekce: Baby Pink
Vnější rozměr: 169 x 87 cm výška 166 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Caramella byla založena v roce 2010. Jsou výrobcům nábytku a doplňků určených pro dětské a starší dětské interiéry. Všechny produkty společnosti Caramella vyrábějí oni sami - od nápadu, přes design, až po výrobu.
Jejich výrobky jsou určeny nejen rodičům, kteří navrhují interiér pro své dítě, ale všem lidem, kteří hledají vysoce kvalitní výrobky. Najdete zde nábytek a doplňky pro děti, který je užitečný a funkční po mnoho let. Navíc nabízejí mnoho krásných a elegantních předmětů, které můžete věnovat blízkým přátelům jako dárek k narozeninám nebo k Vánocům.
Nejvyšší kvalita, originální vzory, speciální péče o detaily a ruční výroba jsou hlavními rysy každého produktu Caramella.