Caramella Golden Sand hrací kolotoč nad postýlku béžový

Kód: KPGS10
2 179 Kč 1 801 Kč bez DPH
Dodání 8-14 dní
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení

Dětský kolotoč s krásnými béžovými pejsky z certifikované bavlny. Kolotoče nad dětskou postýlku pomáhají dětem rozvíjet schopnosti. Miminko pozoruje tvary, barvy, může do ruky chytit visící hračky, zda se zaposlouchat do příjemné hudby, rychle se uklidnit a usnout. Hudební skříňka hraje relaxační melodii. Kolotoč je namontován na boční straně postele.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolotoče nad dětskou postýlku pomáhají dětem rozvíjet schopnosti - pozorují tvary, barvy, mohou do ruky chytit visící hračky zda se zaposlouchat do příjemné hudby, rychle se uklidnit a usnout.

Dětský kolotoč s krásnými béžovými pejsky. Kolotoč se skládá z několika částí, které musí být navzájem spojeny. Mechanismus s hudební skříňkou by měl být zavěšen v horní části držáku. Hudební skříňka hraje relaxační melodii. Kolotoč je namontován na boční straně postele.

Kolekce
Golden Sand

Materiál
rám - plast
psy - velur: 80% bavlna, 20% polyester a 100% bavlna
výplň - polyesterové vlákno

Rozměr
průměr 32 cm
výška 50 cm

Caramella výrobky jsou určeny nejen rodičům, kteří navrhují interiér pro své dítě, ale všem lidem, kteří hledají vysoce kvalitní výrobky. Najdete zde nábytek a doplňky pro děti, který je užitečný a funkční po mnoho let. Navíc nabízejí mnoho krásných a elegantních předmětů, které můžete věnovat blízkým přátelům jako dárek k narozeninám nebo k Vianociam. Najvyššia kvalita, originální vzory, speciální péče o detaily a ruční výroba jsou hlavními rysy každého produktu Caramella.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrací kolotoče
Záruka: 2 roky
Barva: Béžová
Kolekce: Golden Sand
Rozměr: Ø 32 x 50H cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Caramella byla založena v roce 2010. Jsou výrobcům nábytku a doplňků určených pro dětské a starší dětské interiéry. Všechny produkty společnosti Caramella vyrábějí oni sami - od nápadu, přes design, až po výrobu.
Jejich výrobky jsou určeny nejen rodičům, kteří navrhují interiér pro své dítě, ale všem lidem, kteří hledají vysoce kvalitní výrobky. Najdete zde nábytek a doplňky pro děti, který je užitečný a funkční po mnoho let. Navíc nabízejí mnoho krásných a elegantních předmětů, které můžete věnovat blízkým přátelům jako dárek k narozeninám nebo k Vánocům.
Nejvyšší kvalita, originální vzory, speciální péče o detaily a ruční výroba jsou hlavními rysy každého produktu Caramella.