Caramella Romantic přestavitelná dětská postýlka bílá

Kód: LN140ROM
-15%kod:MDD15
Značka: Caramella
22 260 Kč 18 397 Kč bez DPH
Dodání 8-14 dní
Můžeme doručit do:
12.6.2024
Možnosti doručení

Luxusní rostoucí dětská postýlka v bílé barvě zdobená dekorativní vlnou charakteristickou pro romantickou kolekci. Po novorozenci lze dětskou postýlku přeměnit na junior postel pro starší dítě. Tato postýlka bude pro vaše dítě užitečná po mnoho let. Produkt dokonale ladí s jiným nábytkem z naší romantické kolekce.  Dětská postýlka s možností polohování matrace ve dvou výškách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Exkluzivní rostoucí dětská postýlka v bílé barvě zdobená dekorativní vlnou charakteristickou pro romantickou kolekci. Po novorozenci lze dětskou postýlku přeměnit na junior postel pro starší dítě. Tato postýlka bude pro vaše dítě užitečná po mnoho let. Produkt dokonale ladí s jiným nábytkem z naší romantické kolekce.  Dětská postýlka s možností polohování matrace ve dvou výškách.

Nábytek balený v plochých baleních, vlastní montáž.

Dvě úrovně výškového nastavení matrace a odnímatelná jedna strana postýlky.

Kolekce
Romantic line

Vnější rozměr šířka 82 cm, délka 156 cm, výška 91 cm

Rozměr pro matraci 70 x 140 cm

Materiál 
lakovaný pololesk MDF

Bezpečnost
Nábytek Caramella splňuje nejvyšší standardy kvality a bezpečnostní normy EN 1727: 1998. Materiály používané při výrobě, jako jsou MDF, HDF nebo laminované dřevotřískové desky, mají bezpečnostní certifikáty a splňují hygienické požadavky třídy E1. Laky používané při výrobě jsou pro dítě bezpečné. Mají hygienická osvědčení Národního hygienického ústavu. Splňují požadavky evropské normy EN 71-3: 1994 týkající se obsahu škodlivých látek a těžkých kovů. Všechny zásuvky a dveře jsou vybaveny samozavíracím mechanismem. Postele splňují bezpečnostní požadavky evropských norem EN 716-1: 1995 a EN 716-2: 1995. Komody splňují požadavky evropské normy EN 12221-1: 1995, EN 12221-2: 1995.

Caramella výrobky jsou určeny nejen rodičům, kteří navrhují interiér pro své dítě, ale všem lidem, kteří hledají vysoce kvalitní výrobky. Najdete zde nábytek a doplňky pro děti, který je užitečný a funkční po mnoho let. Navíc nabízejí mnoho krásných a elegantních předmětů, které můžete věnovat blízkým přátelům jako dárek k narozeninám nebo k Vianociam. Najvyššia kvalita, originální vzory, speciální péče o detaily a ruční výroba jsou hlavními rysy každého produktu Caramella.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rostoucí postýlky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg
Barva: Bílá
Materiál: Polo matné lakované MDF
Kolekce: Romantic line
Vnější rozměr: 82 x 156 x 91H cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Caramella byla založena v roce 2010. Jsou výrobcům nábytku a doplňků určených pro dětské a starší dětské interiéry. Všechny produkty společnosti Caramella vyrábějí oni sami - od nápadu, přes design, až po výrobu.
Jejich výrobky jsou určeny nejen rodičům, kteří navrhují interiér pro své dítě, ale všem lidem, kteří hledají vysoce kvalitní výrobky. Najdete zde nábytek a doplňky pro děti, který je užitečný a funkční po mnoho let. Navíc nabízejí mnoho krásných a elegantních předmětů, které můžete věnovat blízkým přátelům jako dárek k narozeninám nebo k Vánocům.
Nejvyšší kvalita, originální vzory, speciální péče o detaily a ruční výroba jsou hlavními rysy každého produktu Caramella.