0 položek

Doprava

Prodávající dodá zboží kupujícímu až po úplném zaplacení jeho kupní ceny, pokuď není dohodnuto jinak. Prodávající si balné neúčtuje, účtuje jen přepravní náklady. Součástí dodávky není  instalace objednaného zboží. Zásilka se zbožím vždy obsahuje i daňový doklad a v případě potřeby i návod na používání.

Možnosti doručení zboží 

1. DPD / přepravní společnost

Zboží expedujeme prostřednctvím přepravní společnosti GLS. Rozvoz zboží zajišťujeme po celé České republice. Kupující je e-mailem informovaný, kdy byla zásilka expedovaná. Doba dodání je obyčejně do 24 hodín od vy-expedovaní.

Doprava je zpoplatněná podle aktuálního přepravního cenníku

Nadrozměrné zboží a nábytek  bude účtovaný podle zvláštního ceníku přepravní společnosti.
Cena přepravného bude účtovaná podle aktuálního ceníku společnosti při potvrzení objednávky.

Ceník přepravného v rámci České Republiky: (neplatí pro jakýkoliv druh nábytku a zboží větších a nebo křehkých rozměrů)

Zákazník je povinný zkontrolovat fyzickou neporušenost a kompletnost zboží (počet balíků) při jeho přebíraní a případně nedostatky uvést do přebírajících dokumentů a nechat potvrdit odevzdávající osobou.Aktuální sazby a způsob doručení zboží  mimo Slovenské a České republiky : individuálně na dotaz
Cena přepravného bude zákazníkovi oznámená písemně - emailem v závislosti od objemu, hmotnosti zásilky a adresy doručení.

Povinnosti kupujícího při převzetí zboží:

Pokuď je zásilka viditelně poškozená a nebo zničená, zákazník má právo zboží nepřevzít a ihned kontaktuje prodávajícího. Podpisem přebírajícího protokolu kupujíci potvrzuje, že zásilka byla převzata neporušena.