Italbaby povlak na refluxní polštář Acaro do kočárku

Kód: 030.3402
249 Kč 206 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Náhradní povlak na antirefluxní polštář pro děti do kočárku s ošetřením proti roztočům. Klínové polštáře s antibakteriálními a antialergickými účinky, které díky sklonu 15° zabraňují refluxu a napomáhají miminku lépe dýchat a trávit během spánku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost Italbaby je designový výrobce italského nábytku a doplňků do dětského pokoje, například matrace, ložní prádla zaměřené na vysoce kvalitní dětské výrobky, které myslí na blaho a zdraví novorozence, potřeby a přání nových matek.

Náhradní povlak na antirefluxní polštář pro děti do kočárku s ošetřením proti roztočům. Klínové polštáře s antibakteriálními a antialergickými účinky, které díky sklonu 15° zabraňují refluxu a napomáhají miminku lépe dýchat a trávit během spánku.

Alergie způsobená roztoči
Mnoho dětí trpí alergickými onemocněními způsobenými roztoči, proto tento infekční problém třeba brát vážně. Vlastnosti proti roztočových matrací a polštářů Italbaby představují skutečnou stopku mezi alergiemi a parazitům díky speciálnímu ošetření tkaniny. Už po několika týdnů používání matrace nebo polštáře Italbaby ošetřeného proti roztočům zaznamenáte výrazné snížení alergických symptomů. Můžeme tedy tvrdit, že matrace a polštáře Antiacaro nabízejí tu nejlepší ochranu před alergeny tohoto parazita. Kromě toho, ošetření odolné vůči roztočům má také fungicidní a baktericidní účinky. To umožňuje vysoký standard zdravé pohody pro dítě a klid v duši pro matku.

Spokojený spánek i během nemoci
Speciální tvar zajišťuje polohu hlavičky v optimální pozici, která usnadňuje dýchání a zabraňuje tomu aby se vyvrácena potrava dostala do dýchacích cest. Také je indikován při onemocněních dýchacího systému. V případě zvýšené tvorby hlenů zabraňuje zatékání do nosohltanu.

Klínové polštáře zabraňují a pomáhají projevem jícnového refluxu
Žaludeční reflux je velmi nepříjemný stav způsobený šťávami obsaženými v žaludku, které postupují opačným směrem jako přirozené a mohou se částečně nalít do jícnu. Použitím speciálních polštářů, které se nazývají klínové nebo antirefluxní polštáře udržují hlavičku vyšší než zbytek těla. Tím se zabraňuje a pomáhá projevem jícnového refluxu právě proto, že díky zvláštnímu sklonu 15° zabraňuje jakémukoliv refluxu jícnu a tím pomáhá lépe dýchat a trávit. udržují hlavičku vyšší než zbytek těla.

Používání
Polštářek se používá převážně v postýlce nebo kolébce ale je vhodný také během cestování v kočárku. Certifikovaný polštářek určen pro kojence a děti od 0 do 12 měsíců.

Suroviny používané společností Italbaby jsou certifikovány společností Oeko-Tex a podléhají přísným kontrolám s maximální kvalitou a bezpečnosti.

Italbaby certifikát kvality

Materiál
prodyšná strečová antiroztočová tkanina, 100% polyester

Dostupné rozměry
do postýlky 35 x 60 x 8H cm
do kočárku 30 x 33 x 8H cm

Produkty značky Italbaby jsou certifikovány a vyráběny v Itálii podle bezpečnostních norem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Refluxní polštáře
Záruka: 2 roky
Do kočárku: 30 x 33 x 8H cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italbaby značka byla založena v roce 1983 s cílem nabídnout vysoce kvalitní výrobky, které myslí na blaho a zdraví novorozence. Italbaby je jednou z předních společností italského dětského průmyslu. Italbaby nabízí designový italský nábytek, v nabídce jsou klasické sbírky, módní nebo vyšívané tkaniny, široký sortiment matrací, ložní prádlo, doplňky a koše. Cílem je uspokojit všechny potřeby, pocity a přání nových matek.
Italbaby katalóg Love Oval
Italbaby katalóg