Micuna dětské zrcadlo do pokoje přírodní

Kód: MONT-1922
6 703 Kč 5 540 Kč bez DPH
Dodání do 14 dnů
Můžeme doručit do:
10.6.2024
Možnosti doručení

Dětské zrcadlo Micussori se stane jedním z oblíbených doplňků v dětského pokoje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nábytek Micuna je vyroben ve Španělsku z bukového dřeva bíle lakovaného barvami na bázi vody a netoxickými laky. Všechny naše dřeviny pocházejí z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem a naše návrhy, výrobu a distribuci vyvíjíme v prostorách ekologického designu. Jsme hluboce odhodláni k ekologické výrobě.

Produkty značky MICUNA jsou ošetřené antibakteriální povrchovou úpravou babybacter®micuna.

Kolekce Micussori od Micuna je o rodině nábytku založené na Montessori vzdělávacím modelu, která se snaží rozvíjet v hranicích samostatnosti a svobody dítěte a respektuje přirozenou psychologii a vlastní fyzický a sociální vývoj dítěte. Tímto společnost Micuna potvrzuje, že je v čele nových trendů. Kolekce Micussori byla navržena a vyrobena s ohledem na produkt v poměru k dítěti a jeho skutečným potřebám. Funkce produktu Micussori musí zajišťovat čistotu a pořádek a musí být produktem, který usnadňuje a podporuje pohyb, autonomii a aktivitu dítěte. Z hlediska designu jsou při tomto typu produktu klíčové krása a harmonie, jakož i ušlechtilé materiály.

V zrcadle můžete vidět, jak se dítě odráží. Díky liště, která je k dispozici ve dvou barvách, se může postavit a podržet. A jak dítě roste, může být tyč regulováno, protože má tři pozice. V zrcadle můžete vidět, jak se dítě odráží.

Dětské bezpečnostní zrcadlo s bílým dřevěným rámem a výukového tyčkou. Tyč má tři výšky pro přizpůsobení do výšky dítěte, která je odnímatelná a zrcadlo se může stát zrcadlem. Povrch je vyroben z metakrylátu.

Specifikace:

  • kotva na stěnu
  • 2 montážní polohy horizontální a vertikální
  • nastavitelná lišta ve 3 polohách při 24,5 cm / 31,5cm / 38,5cm
  • bezpečnostní zrcadlo

Rozměr: 110 x 9 x 65H cm

Na vyčištění doporučujeme otřít ji suchým hadříkem nebo mírně navlhčit vodou.

Nedoporučujeme používat brusné prostředky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zrcadla
Záruka: 2 roky
Barva: Bílo přírodní
Kolekce: Micussori
Rozměr: 110 x 9 x 65H cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka, která vznikla v roce 1973 ve Španělsku, má více než 40 let zkušeností s poskytováním kvalitního a moderního dětského nábytku pro Evropu. Jako průkopníci počínaje zavedením dřevěných kolébek na trh určila společnost MICUNA trendy v sektoru dětského nábytku od založení společnosti. Máme prokázané zkušenosti s ručním, vědomým designem a jsme hrdí na to, že nyní můžeme přinášet štěstí americkým rodinám, které sdílejí naše hodnoty a být součástí prvních let jejich dětí.
Nábytek MICUNA je vyroben ručně v jednom z nejkrásnějších přírodních parků Španělska v továrně na ploše 35 000 metrů čtverečních, která se nachází ve Valencii u Středozemního moře. S více než 40 lety zkušeností v této oblasti se držíme nejpřísnějších standardů kontroly kvality a bezpečnosti v Evropě i v Americe, aby naši klienti dostávali špičkové rukodělné výrobky s nejvyššími bezpečnostními normami.
Jedním z důvodů popularity je design každého z našich výrobků. Elegantní, moderní tvary s jedinečným severským nádechem jsou v našich postýlkách, vysokých židlích a pultech vždy přítomny. Z těchto důvodů jsme se stali jednou z nejuznávanějších značek v Americe a mnoho celebrit už projevilo svou lásku k produktům MICUNA.

Micuna Katalóg 2024