Micuna podnos k jídlu OVO antracitový

Kód: 33362
1 559 Kč
Dodání do 14 dnů
Můžeme doručit do:
26.6.2023
Možnosti doručení

Pevný podnos pro židli OVO vyrobený z lakovaného MDF.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nábytek Micuna je vyroben ve Španělsku z bukového dřeva bíle lakovaného barvami na bázi vody a netoxickými laky. Všechny naše dřeviny pocházejí z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem a naše návrhy, výrobu a distribuci vyvíjíme v prostorách ekologického designu. Jsme hluboce odhodláni k ekologické výrobě.

Produkty značky MICUNA jsou ošetřené antibakteriální povrchovou úpravou babybacter®micuna.

Nový pevný podnos pro dětskou židli OVO je volitelný. Je navržen tak, aby vylepšil metodu BABY LED WEANING, která navrhuje, aby děti volně objevovaly jídlo, aniž prošly fází kaše a drcení. Náš podnos umožní vašemu dítěti mít větší povrch, aby mohlo experimentovat a snadněji objevovat jídlo.

Podnos Baby Led Weaning se snadno myje. Bude stačit odstranit zbytky jídla z podnosu a použít čistou a vlhkou utěrku z mikro vlákna bez dezinfekčních prostředků, protože je třeba vzít v úvahu, že při této metodě si dítě bere jídlo přímo z podnosu.

Materiál: lakované MDF

Rozměr: 42 x 24 x 1,2H cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní židle
Záruka: 2 roky
Barva: Antracitová
Kolekce: Ovo
Rozměr: 42 x 24 x 1,2H cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka, která vznikla v roce 1973 ve Španělsku, má více než 40 let zkušeností s poskytováním kvalitního a moderního dětského nábytku pro Evropu. Jako průkopníci počínaje zavedením dřevěných kolébek na trh určila společnost MICUNA trendy v sektoru dětského nábytku od založení společnosti. Máme prokázané zkušenosti s ručním, vědomým designem a jsme hrdí na to, že nyní můžeme přinášet štěstí americkým rodinám, které sdílejí naše hodnoty a být součástí prvních let jejich dětí.
Nábytek MICUNA je vyroben ručně v jednom z nejkrásnějších přírodních parků Španělska v továrně na ploše 35 000 metrů čtverečních, která se nachází ve Valencii u Středozemního moře. S více než 40 lety zkušeností v této oblasti se držíme nejpřísnějších standardů kontroly kvality a bezpečnosti v Evropě i v Americe, aby naši klienti dostávali špičkové rukodělné výrobky s nejvyššími bezpečnostními normami.
Jedním z důvodů popularity je design každého z našich výrobků. Elegantní, moderní tvary s jedinečným severským nádechem jsou v našich postýlkách, vysokých židlích a pultech vždy přítomny. Z těchto důvodů jsme se stali jednou z nejuznávanějších značek v Americe a mnoho celebrit už projevilo svou lásku k produktům MICUNA.

Micuna Katalóg 2021