Micuna přebalovací pult Nordika bílý

Kód: 36294
11 053 Kč
Dodání do 14 dnů
Můžeme doručit do:
15.3.2024
Možnosti doručení

Přebalovací stůl z roku 1916 je díky svému severský-skandinávskému a minimalistickému designu dokonalý pro jakýkoliv dekorační styl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nábytek Micuna je vyroben ve Španělsku z bukového dřeva bíle lakovaného barvami na bázi vody a netoxickými laky. Všechny naše dřeviny pocházejí z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem a naše návrhy, výrobu a distribuci vyvíjíme v prostorách ekologického designu. Jsme hluboce odhodláni k ekologické výrobě.

Produkty značky MICUNA jsou ošetřené antibakteriální povrchovou úpravou babybacter®micuna.

Přebalovací stůl z roku 1916 je díky svému severský-skandinávskému a minimalistickému designu dokonalý pro jakýkoliv dekorační styl. Tento kus nábytku byl navržen na různé použití, čímž se prodlužuje životnost výrobku.

Můžete si koupit měnící se příslušenství a když je vaše dítě starší, stačí ho odstranit, abyste z něj udělali pěknou komodu, která se vejde do každé místnosti v domě.

Specifikace:

  • zahrnuje nástěnnou kotvu, zásuvku a polici
  • s možností dokoupení přebalovacího rámu s poduškou
  • možnost výběru iv čistě bílé barvě

Rozměr PVC podložky: cca 50 x 70 cm

Materiál

  • lakovaný MDF buk

Rozměr

  • výška 91,1 cm / šířka 83,7 cm / hloubka 49 cm

Bezpečnostní osvědčení: Evropské schválení: UNE-EN 716-1 / 2: 2008 (+ A1: 2013)

Doporučení:

Na vyčištění doporučujeme otřít ji suchým hadříkem nebo mírně navlhčit vodou.

Nedoporučujeme používat brusné prostředky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pulty bez vaničky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg
Barva: Bílá
Materiál: Lakované MDF
Rozměr: 83,7 x 49 x 91,1H cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka, která vznikla v roce 1973 ve Španělsku, má více než 40 let zkušeností s poskytováním kvalitního a moderního dětského nábytku pro Evropu. Jako průkopníci počínaje zavedením dřevěných kolébek na trh určila společnost MICUNA trendy v sektoru dětského nábytku od založení společnosti. Máme prokázané zkušenosti s ručním, vědomým designem a jsme hrdí na to, že nyní můžeme přinášet štěstí americkým rodinám, které sdílejí naše hodnoty a být součástí prvních let jejich dětí.
Nábytek MICUNA je vyroben ručně v jednom z nejkrásnějších přírodních parků Španělska v továrně na ploše 35 000 metrů čtverečních, která se nachází ve Valencii u Středozemního moře. S více než 40 lety zkušeností v této oblasti se držíme nejpřísnějších standardů kontroly kvality a bezpečnosti v Evropě i v Americe, aby naši klienti dostávali špičkové rukodělné výrobky s nejvyššími bezpečnostními normami.
Jedním z důvodů popularity je design každého z našich výrobků. Elegantní, moderní tvary s jedinečným severským nádechem jsou v našich postýlkách, vysokých židlích a pultech vždy přítomny. Z těchto důvodů jsme se stali jednou z nejuznávanějších značek v Americe a mnoho celebrit už projevilo svou lásku k produktům MICUNA.

Micuna Katalóg 2024