Micuna Happy dětská postýlka bílá

Kód: HAPPY WHITE
Novinka Sleva -10%
Značka: Micuna
9 877 Kč –10 %
Micuna Happy dětská postýlka bílá
9 877 Kč –10 % 8 889 Kč 7 346 Kč bez DPH
Dodání 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
12.8.2024
Možnosti doručení

Antibakteriální dětská postýlka Micuna Happy s rozkošným designem s roztomilou veverkou rozzáří každý dětský pokojíček. Dětský pokoj můžete dozdobit přebalovacím pultem, který se přemění na komodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Antibakteriální dětská postýlka Micuna Happy s rozkošným designem s roztomilou veverkou rozzáří každý dětský pokojíček. Dětský pokoj můžete dozdobit přebalovacím pultem, který se přemění na komodu. Spojte je všechny a budete mít perfektní pokoj! Toto je jedna z nejzábavnějších kolekcí Micuna a je navržena a vyrobena ve Španělsku.

Volitelně si můžete doobjednat několik dalších systémů Micuna

  • DUO souprava na přeměnu dvou postýlek na dvojčata.
  • Zásuvka pod dětskou postýlku Micuna je nezbytným doplňkem dětské postýlky.
  • Bezpečnostní zábrana Micussori přemění postýlku na otevřenou, když se vaše dítě dokáže samo dostat do postýlky a ven z ní.
  • RELAX SYSTEM praktický systém, pomocí kterého můžete matraci do postýlky umístit do dvou různých poloh: do vodorovné polohy a se sklonem od 7° do 10° , aniž by jste dítě museli vybírat z postýlky nebo ho budit.
  • DESK - souprava je také volitelným systémem, pomocí kterého uděláte z postýlky vašeho dítěte praktický psací stůl.
  • Be2in Wood - se soupravou Be2in Wood ji můžete přeměnit na společné spaní pomocí systému hardwaru a řemínků, který se snadno instaluje a se všemi bezpečnostními zárukami.

Dětská postýlka má širší využití a byla navržena jako konvertibilní postýlka, která umožňuje dokoupením příslušenství ji přeměnit ve společnou postýlku, kterou jednoduše přisunete k Vaší posteli.

postýlka 60x120 spoločné spaní

Toto příslušenství je ideální pro spojení dvou postýlek, ať už se jedná o stejné nebo různé modely, pomocí jednoduchého a bezpečného systému. Doplněk je ideální k tomu, aby děti po narození spolu spaly. 

postýlka pro dvojčata

Patentovaný Relax System® Micuna vám umožňuje měnit úhel během spánku dítěte mezi 7º a 10º nebo jej dát do vodorovné polohy, aniž byste jej museli budit. Sklon zlepšuje dýchání, snižuje tlak hlavy na matraci, snižuje možnost polohové plagiocefalie, podporuje trávení a snižuje regurgitaci. Toto příslušenství poskytuje dítěti tu nejbezpečnější polohu: spánek na zádech, vyhýbání se nebezpečným situacím, jako je efekt masky, a snižuje opětovné vdechování CO2

refluxní system

Příslušenství zásuvka pod dětskou postýlku Micuna je nezbytným doplňkem dětské postýlky, který vám umožní využít volného prostoru pod postýlkou, takže ve věcech dítěte bude vždy pořádek.

postýlka se šuplíkem

Příslušenství pro přeměnu dětské postýlky na psací stůl, který bude moci používat nejen pro domácí úkoly, ale bude moci popustit uzdu své kreativitě, když použije horní desku jako tabuli. Nebojte se, značky lze snadno vymazat. Díky dřevěným stupačkám lze stůl namontovat v různých výškách a ve dvou polohách: horizontální nebo šikmé.

psaci stul

Nebo dokoupením bezpečnostní zábrany Micussori ji proměnit na otevřenou postýlku, když se vaše dítě dokáže samo dostat do postýlky a ven z ní.

bezpečnostní zábrana

Dá se nastavit v 5 výškách, aby se postýlka snadno přizpůsobila posteli rodičů a cítili se poblíž dítěte po celou noc, což usnadní pohodu a odpočinek celé rodině. Výška postýlky je 30 cm, 36,4 cm, 39,6 cm, 42,8 cm a 52,4 cm.

postýlka s 5 polohami

Funkce:
5 poloh na lůžku nebo společné spaní
Pohyblivá strana
Se 4 kolečky, z nichž dvě mají brzdu

happy charakteristika

Dostupné barvy

happy barvy

Vnější rozměr:
Výška 100 cm / Šířka 65,5 cm / Hloubka 120 cm

Materiál:
Buk lakovaná MDF

Doporučení:
Na vyčištění doporučujeme otřít ji suchým hadříkem nebo mírně navlhčit vodou. Nedoporučujeme používat brusné prostředky.

Bezpečnostní osvědčení: Evropské schválení: UNE-EN 716-1 / 2: 2008 (+ A1: 2013)

Nábytek Micuna je vyroben ve Španělsku z bukového dřeva bíle lakovaného barvami na bázi vody a netoxickými laky. Všechny naše dřeviny pocházejí z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem a naše návrhy, výrobu a distribuci vyvíjíme v prostorách ekologického designu. Jsme hluboce odhodláni k ekologické výrobě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Postýlky pro dvojčata
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 26 kg
Barva: Bílá
Kolečka: Ano
Polohování matrace: Ano
Rozměr matrace: 60 x 120 cm
? Stěhovací bočnice: Ano
Vnější rozměr: 120 x 65.5 x 100H cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka, která vznikla v roce 1973 ve Španělsku, má více než 40 let zkušeností s poskytováním kvalitního a moderního dětského nábytku pro Evropu. Jako průkopníci počínaje zavedením dřevěných kolébek na trh určila společnost MICUNA trendy v sektoru dětského nábytku od založení společnosti. Máme prokázané zkušenosti s ručním, vědomým designem a jsme hrdí na to, že nyní můžeme přinášet štěstí americkým rodinám, které sdílejí naše hodnoty a být součástí prvních let jejich dětí.
Nábytek MICUNA je vyroben ručně v jednom z nejkrásnějších přírodních parků Španělska v továrně na ploše 35 000 metrů čtverečních, která se nachází ve Valencii u Středozemního moře. S více než 40 lety zkušeností v této oblasti se držíme nejpřísnějších standardů kontroly kvality a bezpečnosti v Evropě i v Americe, aby naši klienti dostávali špičkové rukodělné výrobky s nejvyššími bezpečnostními normami.
Jedním z důvodů popularity je design každého z našich výrobků. Elegantní, moderní tvary s jedinečným severským nádechem jsou v našich postýlkách, vysokých židlích a pultech vždy přítomny. Z těchto důvodů jsme se stali jednou z nejuznávanějších značek v Americe a mnoho celebrit už projevilo svou lásku k produktům MICUNA.

Micuna Katalóg 2024