Caramella Ivory Mist dětský kolotoč s vážkami

Kód: OBDIM15
2 972 Kč
Dodání 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
18.10.2023
Možnosti doručení

Krásný dekorativní dětský kolotoč s vážkami. Okraj je vyroben z veluru, má velurové šňůry a 4 visící dřevěné vážky s průhlednými křídly. Může být zavěšen na postýlku jako kolotoč nebo použit jako dekorace. Kolotoče nad dětskou postýlku pomáhají dětem rozvíjet schopnosti - pozorují tvary, barvy, mohou do ruky chytit visící hračky a rychle se uklidnit a usnout.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásný dekorativní dětský kolotoč s vážkami. Okraj je vyroben z veluru, má velurové šňůry a 4 visící dřevěné vážky s průhlednými křídly. Může být zavěšen na postýlku jako kolotoč nebo použit jako dekorace.

Kolotoče nad dětskou postýlku pomáhají dětem rozvíjet schopnosti - pozorují tvary, barvy, mohou do ruky chytit visící hračky a rychle se uklidnit a usnout.

Kolekce
Ivory Mist

Materiál
překližka
závoj
velur

Rozměr
průměr 40 cm
celková výška 65 cm

Poznámky obruč má poutko pro zavěšení

Caramella výrobky jsou určeny nejen rodičům, kteří navrhují interiér pro své dítě, ale všem lidem, kteří hledají vysoce kvalitní výrobky. Najdete zde nábytek a doplňky pro děti, který je užitečný a funkční po mnoho let. Navíc nabízejí mnoho krásných a elegantních předmětů, které můžete věnovat blízkým přátelům jako dárek k narozeninám nebo k Vánocům. Nejvyšší kvalita, originální vzory, speciální péče o detaily a ruční výroba jsou Hlavními rysy každého produktu Caramella.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrací kolotoče
Záruka: 2 roky
Barva: Slonová kost
Kolekce: Ivory Mist
Rozměr: Ø 40 x 65H cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Caramella byla založena v roce 2010. Jsou výrobcům nábytku a doplňků určených pro dětské a starší dětské interiéry. Všechny produkty společnosti Caramella vyrábějí oni sami - od nápadu, přes design, až po výrobu.
Jejich výrobky jsou určeny nejen rodičům, kteří navrhují interiér pro své dítě, ale všem lidem, kteří hledají vysoce kvalitní výrobky. Najdete zde nábytek a doplňky pro děti, který je užitečný a funkční po mnoho let. Navíc nabízejí mnoho krásných a elegantních předmětů, které můžete věnovat blízkým přátelům jako dárek k narozeninám nebo k Vánocům.
Nejvyšší kvalita, originální vzory, speciální péče o detaily a ruční výroba jsou hlavními rysy každého produktu Caramella.