Micuna dětská kloubová matrace Basic 70x140cm

Kód: CH-1741
5 189 Kč 4 288 Kč bez DPH
Dodání do 14 dnů
Můžeme doručit do:
9.7.2024
Možnosti doručení

Kloubová matrace 70x140 do postýlky je vyrobena na jedné straně s 3D organickou bavlněnou tkaninou, technickou tkaninou se vzduchovou komorou, která umožňuje úplnou prodyšnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská matrace 70x140 je vyrobena na jedné straně s 3D organickou bavlněnou tkaninou, technickou tkaninou se vzduchovou komorou, která umožňuje úplnou prodyšnost. Interiérem je jádro HR High resilu, jádro Biocell s otevřenými póry s vysokou odolností proti deformaci.

Kloubová matrace do postýlky je doplněn systémem proti převrácení, který zaručuje dítěti maximální stabilitu, udržuje ho na zádech při spaní, což je poloha doporučována dětskými lékaři a neonatologie. Zahrnuje také půlválec, který brání dítěti v pohybu směrem k nohám postýlky a opuštění doporučené polohy.

Matrace je kompatibilní s Micuna Relax Systém, volitelným systémem dětských postýlek (patentovaný společností Micuna), který podporuje mimo jiné dýchání a trávení dítěte, a současně snižuje nebezpečí udušení v důsledku zvracení. Systém také umožňuje zabudování matrace od 7 do 10 ° bez odstranění dítěte z postýlky.

refluxní system

Vlastnosti:
HR jádro 20 kg hustota
Ošetření proti roztočům. Nedovoluje, aby se roztoči usadily
Antibakteriální úprava. Zastavuje šíření bakterií
Hypoalergenní
Kompatibilní se systémem Micuna Relax
Odnímatelný kryt
Omyvatelný

polohovací dětská matrace

Specifikace:

  • vnitřek z polyuretanové pěny s vysokou hustotoulátka SAFE & CLEAN je průhledná a z 60% prodyšná
  • horní strana matrace tvořena technickou tkaninou, která umožňuje 60% pocení a zabraňuje kondenzaci vlhkosti
  • léčebné účinky Aloe Vera s kloubovým jádrem 25D
  • 3D textilie z organické bavlny
  • technická tkanina se vzduchovou komorou, která umožňuje úplnou prodyšnost

Rozměr matrace
116 x 57 x 12H  cm

Ve společnosti Micuna zkoumají a analyzují globální doporučení týkající se dětského spánku a aplikují je na všechny výrobky, což zaručuje odpočinek a bezpečnost. Všechny matrace Micuna jsou ošetřeny proti roztočům a vyrobené ve Španělsku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace
Záruka: 2 roky
Rozměr matrace: 70 x 140 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka, která vznikla v roce 1973 ve Španělsku, má více než 40 let zkušeností s poskytováním kvalitního a moderního dětského nábytku pro Evropu. Jako průkopníci počínaje zavedením dřevěných kolébek na trh určila společnost MICUNA trendy v sektoru dětského nábytku od založení společnosti. Máme prokázané zkušenosti s ručním, vědomým designem a jsme hrdí na to, že nyní můžeme přinášet štěstí americkým rodinám, které sdílejí naše hodnoty a být součástí prvních let jejich dětí.
Nábytek MICUNA je vyroben ručně v jednom z nejkrásnějších přírodních parků Španělska v továrně na ploše 35 000 metrů čtverečních, která se nachází ve Valencii u Středozemního moře. S více než 40 lety zkušeností v této oblasti se držíme nejpřísnějších standardů kontroly kvality a bezpečnosti v Evropě i v Americe, aby naši klienti dostávali špičkové rukodělné výrobky s nejvyššími bezpečnostními normami.
Jedním z důvodů popularity je design každého z našich výrobků. Elegantní, moderní tvary s jedinečným severským nádechem jsou v našich postýlkách, vysokých židlích a pultech vždy přítomny. Z těchto důvodů jsme se stali jednou z nejuznávanějších značek v Americe a mnoho celebrit už projevilo svou lásku k produktům MICUNA.

Micuna Katalóg 2024