Micuna příslušenství na spojení postýlek pro dvojčata

Kód: CP-1774 KIT DUO BED
3 360 Kč 2 777 Kč bez DPH
Dodání do 14 dnů
Můžeme doručit do:
5.8.2024
Možnosti doručení

Toto příslušenství je ideální pro spojení dvou postýlek, ať už se jedná o stejné nebo různé modely, pomocí jednoduchého a bezpečného systému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto příslušenství je ideální pro spojení dvou postýlek, ať už se jedná o stejné nebo různé modely, pomocí jednoduchého a bezpečného systému. Doplněk je ideální k tomu, aby děti po narození spolu spaly. 

postýlka pro dvojčata

Souprava obsahuje také krásný fotorámeček ve tvaru malého sáčku, ve kterém čáp nosí miminka, který si můžete přizpůsobit pro rodinnou fotografii.

prosýlka pro dvojčata

Materiál: MDF – tkanina

Rozměr:
šířka 116 cm / výška 13,5 cm / hloubka 13 cm

Nábytek Micuna je vyroben ve Španělsku z bukového dřeva bíle lakovaného barvami na bázi vody a netoxickými laky. Všechny naše dřeviny pocházejí z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem a naše návrhy, výrobu a distribuci vyvíjíme v prostorách ekologického designu. Jsme hluboce odhodláni k ekologické výrobě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Postýlky pro dvojčata
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka, která vznikla v roce 1973 ve Španělsku, má více než 40 let zkušeností s poskytováním kvalitního a moderního dětského nábytku pro Evropu. Jako průkopníci počínaje zavedením dřevěných kolébek na trh určila společnost MICUNA trendy v sektoru dětského nábytku od založení společnosti. Máme prokázané zkušenosti s ručním, vědomým designem a jsme hrdí na to, že nyní můžeme přinášet štěstí americkým rodinám, které sdílejí naše hodnoty a být součástí prvních let jejich dětí.
Nábytek MICUNA je vyroben ručně v jednom z nejkrásnějších přírodních parků Španělska v továrně na ploše 35 000 metrů čtverečních, která se nachází ve Valencii u Středozemního moře. S více než 40 lety zkušeností v této oblasti se držíme nejpřísnějších standardů kontroly kvality a bezpečnosti v Evropě i v Americe, aby naši klienti dostávali špičkové rukodělné výrobky s nejvyššími bezpečnostními normami.
Jedním z důvodů popularity je design každého z našich výrobků. Elegantní, moderní tvary s jedinečným severským nádechem jsou v našich postýlkách, vysokých židlích a pultech vždy přítomny. Z těchto důvodů jsme se stali jednou z nejuznávanějších značek v Americe a mnoho celebrit už projevilo svou lásku k produktům MICUNA.

Micuna Katalóg 2024