Micuna příslušenství na spojení postýlek pro dvojčata

Kód: 33993
3 372 Kč
Dodání do 14 dnů
Můžeme doručit do:
14.3.2024
Možnosti doručení

Pokud chcete zařídit dětský pokoj pro dvojčata, máme pro Vás inspiraci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oddělený Kit je ideálním doplňkem spojit dvě postýlky, stejného nebo různého typu, s vynikajícím, jednoduchým a bezpečným systémem.

Toto příslušenství je ideální na to, aby naše děti po narození zůstaly spát spolu, takže jejich spánek bude klidnější a příjemnější.

Součástí sady je navíc krásný držák na fotografie ve tvaru tašky, kam čáp přenáší děti, takže si jej můžete přizpůsobit pomocí rodinné fotografie nebo podle toho, co chcete!

Doplňkové parametry

Kategorie: Postýlky pro dvojčata
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka, která vznikla v roce 1973 ve Španělsku, má více než 40 let zkušeností s poskytováním kvalitního a moderního dětského nábytku pro Evropu. Jako průkopníci počínaje zavedením dřevěných kolébek na trh určila společnost MICUNA trendy v sektoru dětského nábytku od založení společnosti. Máme prokázané zkušenosti s ručním, vědomým designem a jsme hrdí na to, že nyní můžeme přinášet štěstí americkým rodinám, které sdílejí naše hodnoty a být součástí prvních let jejich dětí.
Nábytek MICUNA je vyroben ručně v jednom z nejkrásnějších přírodních parků Španělska v továrně na ploše 35 000 metrů čtverečních, která se nachází ve Valencii u Středozemního moře. S více než 40 lety zkušeností v této oblasti se držíme nejpřísnějších standardů kontroly kvality a bezpečnosti v Evropě i v Americe, aby naši klienti dostávali špičkové rukodělné výrobky s nejvyššími bezpečnostními normami.
Jedním z důvodů popularity je design každého z našich výrobků. Elegantní, moderní tvary s jedinečným severským nádechem jsou v našich postýlkách, vysokých židlích a pultech vždy přítomny. Z těchto důvodů jsme se stali jednou z nejuznávanějších značek v Americe a mnoho celebrit už projevilo svou lásku k produktům MICUNA.

Micuna Katalóg 2024